Finálový turnaj, 12.4. 2014, hřiště v Nedvědicích

Za krásného jarního počasí se ve finálovém turnaji Tišnovské zimní ligy potkalo nakonec 7 mužstev. Tým Kuřimi nedojel a proto vzhledem k účasti 7 týmů bylo nutno změnit systém turnaje. Všechny týmy se nakonec utkaly systémem každý s každým. K vidění byly výborné výkony všech hráčů. K vítězství naprosto zaslouženě dokráčel tým SFK Vrchoviny. Ani na tomto turnaji nenašel přemožitele a zcela po právu Vrchovině patří pohár za celkové vítězství v tomto ročníku zimní ligy. Na 2.-4. místě se umístnily týmy Boskovic, Nedvědice a Tišnovska 2004. O jejich konečném umístnění rozhodly jejich vzájemné vyrovnané a nakonec i velmi emotivní zápasy. Vše rozhodl gól Boskovic Tišnovsku 04 tři vteřiny před koncem utkání. Jinak v případě remízi v tomto zápase by Boskovice nakonec skončily až na 4. místě. I tady fotbal ukázal jak je krásný a krutý zároveň. Na 5.-7.místě skončil tým AFK Tišnov, FC Medlánky a Velká Bíteš (dnes oslabená o nejlepší hráče). I o jejich pořadí rozhodovaly vzájemné zápasy, které dopadly nejlépe pro tišnovské hráče.

O pořadí šlo ale až "v poslední řadě". Důležitě bylo, že kluci odehráli nejen ve finálovém turnaji, ale v celé lize spoustu těžkých zápasů, které leckdy snesly měřítko nejvyšší úrovně a tyto zápasy nepochybně přispěly k jejich fotbalovému růstu. A to nám organizátorům, trenérům a vedoucím mužstev šlo "v první řadě".

Děkujeme všem, kteří přispěly ke zdárnému průběhu tohoto ročníku a již teď se těšíme na krásné zápasy v následujícím ročníku Tišnovské zimní ligy 2015 !!

 

Nejlepší hráč ligy: Jakub Novotný (SFK vrchovina)

Nejlepší střelec ligy: Matěj Jícha (SFK Vrchovina)

Nejlepší brankář ligy:  Václav Hasoň (FC Boskovice)

 

Výsledky a tabulka

 

SFK Vrchovina – Medlánky 2:0
Boskovice – Tišnov 4:2
Velká Bíteš – Tišnovsko 0:1
Nedvědice – SFK Vrchovina 0:2
Medlánky – Boskovice 1:3
Tišnov – Velá Bíteš 4:2
Tišnovsko – Vrchovina 0:2
Boskovice – Nedvědice 1:1
Tišnov – Tišnovsko 1:4
Velká Bíteš – Medlánky 1:5
Nedvědice – Tišnov 6:0
SFK Vrchovina – Boskovice 9:2
Velká Bíteš – Nedvědice 3:7
Medlánky – Tišnovsko 0:2
Boskovice – Velká Bíteš 4:1
Tišnov – SFK Vrchovina 0:10
Medlánky – Nedvědice 3:7
Tišnovsko – Boskovice 3:4
SFK Vrchovina – Velká Bíteš 6:0
Medlánky – Tišnov 1:4
Nedvědice – Tišnovsko 2:2

Tabulka:

  1. SFK Vrchovina    6  6 0 0   31:2  18
  2. Boskovice            6  4 1 1  18:17 13
  3. Nedvědice            6  3 2 1  23:11 11
  4. Tišnovsko            6  3 1 2  12:9   10
  5. Tišnov                  6  2 0 4  11:27   6
  6. Medlánky             6  1 0 5  10:19   3
  7. Velká Bíteš          6  0 0 6  7:27     0

Turnaj č.10

Poslední hrací den základní části tohoto ročníku ovládla opět Vrchovina se 3 výhrami a impozantním skóre. O jediné body vítěze základní části připravil dnes tým Tišnovska 04.

Právě duel dnes druhé Kuřimi s Tišnovskem 04 rozhodoval i o celkovém druhém místě po základní části. Kuřim zápas stejně jako celý turnaj zvládla na jedničku i přes zranění gólmana Vlčka, náhradní brankář však tým výborně podržel.

Nedvědice konečně po dlouhé době v plné sestavě dnes získaly solidních 6 bodů za 2 vítězství. Jejich výkony byly trochu jako na houpačce. Škoda, že neudržely nadějné vedení v zápase s Vrchovinou.

Oslabené Tišnovsko 04 v provizorní sestavě dnes získalo jen 4 body, dva vlastní góly rozhodovaly v jejich neprospěch zápasy s Nedvědicemi a Kuřimí. Dnešní bodový zisk ale nakonec stačil na výborné 3.místo po základní části.

Zklamáním byl dnes výkon Tišnova, který nedokázal vstřelit ani branku a na rozdíl od minulého turnaje dnes propadl a skončil bohužel poslední.

 

Domácí Hosté Výsledek 
Tišnovsko 04 Vrchovina 1:1
     
Kuřim  Tišnov  1:0
     
Nedvědice Tišnovsko 04 2:1
     
Vrchovina Tišnov 4:0
     
Nedvědice Kuřim 0:3
     
Tišnov  Tišnovsko 04 0:4
     
Vrchovina Kuřim 6:1
     
Tišnov Nedvědice 0:3
     
Tišnovsko 04 Kuřim 0:2
     
Nedvědice Vrchovina 2:4
     

Turnaj č. 9

Tuto neděli bylo na pořadu předposlední 9.kolo základní části Tišnovské zimní ligy přípravek. Byl to hodně vyrovnaný turnaj, kdy se do rozdílu 1 bodu srovnaly 4 mužstva a to hovoří za vše. Vykrystalizovala se nám finálová osmička, poslední kolo 30.3. se bude hrát již o umístnění v základní části.

Vítězem dnešního turnaje se staly Medlánky, kterým k 7 bodům stačily pouhé 3 góly. Perfektní obrana zkrátka slavila úspěch. Útočníci navíc mohou litovat řady nevyužitých šancí, zvláště to bylo patrné v zápase s Adamovem.

Domácí Tišnov dnes zabojoval a získal stejně bodů jako Medlánky, ale prohrál právě úvodní vzájemný zápas. Potěšilo probuzení střelců a vynikající výkon brankáře a vůbec obranných řad.

O 3.-4. místo se dělily Kuřim a Velká Bíteš a rozhodnul také jejich vzájemný zápas. Kuřim hrála výborný technický fotbal podpořený jistým Vlčkem v brance, ale 3 remízy byly dnes příliš. Ztráta bodů v zápase s Adamovem může mrzet, zvláště když Kuřimští vedli 2:0.

Velká Bíteš opět s dominantním útočným duem Smejkal - Duraj dnes získala solidních 6 bodů, a zajistila si bez problémů jako předchozí týmy účast ve finálovém turnaji.

Adamov dnes s jedním bodem za remízu s Kuřimí se loučí s naší ligou. Děkujeme hráčům a trenérům za účast v tomto ročníku a přejeme hodně úspěchů v jarní části sezony. 

 

Domácí Hosté Výsledek 
Tišnov Medlánky 0:1
  Vavera  
Velká Bíteš Kuřim 1:2
Pavlíček Váša 2x  
Adamov Tišnov 1:3
Kos Dřevěný Jakub, Dvořák, Merta  
Medlánky Kuřim 0:0
     
Adamov Velká Bíteš 0:3
  Smejkal, Duraj, vlastní  
Kuřim Tišnov 2:2
Zabadal, Tomíček Dvořák, Merta  
Medlánky Velká Bíteš 1:3
Gryc 2x,  Smejka 2xl, Duraj  
Kuřim Adamov 2:2
Tomíček 2x,  Kos 2x  
Tišnov Velká Bíteš 3:1
Dvořák, Merta, Dřevěný Jakub Tvrdoň  
Adamov Medlánky 0:1
  Kaman  

Turnaj č. 8 - neděle 2.3.2014

Dnešní turnaj se nejlépe vydařil Velké Bíteši. V plné sestavě a s výborným útočným duem Smejkal - Duraj zaslouženě získali 9 bodů do tabulky.

Druhý Adamov konečně bodoval ve větší míře díky zlepšené střelecké produktivitě a po právu zůstává ve hře o postup do finálového turnaje.

Tišnovsko 04 získalo "jen" 5 bodů, remízy s Čebínem a Adamovem mohou v konečném součtu mrzet, ale i tak si již před posledním turnajem zajistili účast ve finále.

Čebín naopak svým vítězstvím nad Nedvědicemi překvapil. Ale ani 1 vítězství a 1 remíza už nic nezmění na faktu, že se dnes s tímto ročníkem zimní ligy rozloučil.

Naopak Nedvědice (dnes oslabené o duo bratří Pivovarčíků) bohužel pokračují v matných výkonech z poslední doby a po výborném úvodu, kdy porazili Velkou Bíteš již hráči nedokázali podobný výkon zopakovat a prohráli všechna zbývající utkání.

 

 

Domácí Hosté Výsledek 
Nedvědice Velká Bíteš 3:1
Kubík 2x, Pavelka Duraj  
Čebín Adamov 0:4
  Kos 2x, Unčík, Janoušek  
Tišnovsko 04 Nedvědice 3:1
Chytrý, Dřevěný Jakub, Srba Kubík  
Velká Bíteš Adamov 3:1
Duraj 2x, Smejkal Janoušek  
Tišnovsko 04 Čebín 2:2
Chytrý, Dřevěný Jakub Krejsa 2x  
Adamov Nedvědice 3:1
Janoušek, Kos, Konečný Pavelka  
Velká Bíteš Čebín 2:0
Duraj, Smejkal    
Adamov Tišnovsko 04 0:0
     
Nedvědice Čebín 1:3
Humpola Krejsa, Hamřík 2x  
Tišnovsko 04 Velká Bíteš 1:2
Chytrý Duraj, Smejkal  

Turnaj č. 7  - Neděle 2.2. 2014

V nedělním turnaji opět nenechaly Boskovice nikoho na pochybách, že pokud přijedou v silné sestavě (mj. s hráči ročníku 2003 hostujícími ve Zbrojovce) a předvedou svůj obvyklý výkon, budou mít jen málo konkurentů. Dnes se jim dokázal postavit jen výběr Tišnovska 2004 v nejhezčím zápase dne. Boskovice již všechny svoje zápasy odehrály a získaly celkem 32 bodů a jistě postupují do finálového turnaje. Dočkáme se zatím papírově předpokládaného finále Vrchovina - Boskovice?

Mladý výběr Tišnovska 04 podal opět výborný výkon a zaslouženě třikrát naplno bodoval. Jen v zápase s Boskovicemi tahal za kratší konec, ale ani za nepříznivého stavu se nevzdával a nutil tým soupeře hrát naplno až do konce. Tento mančaft zdobí hlavně nezměrná bojovnost a týmovost, díky které porážejí starší soupeře.

Třetí místo dnes patří Tišnovu, který předvedl solidní výkon, ale doplatil na neproměňování šancí hlavně v zápase s Medlánkami.

Medlánky přijely s některými oporami (Vavera, Smutný) bohužel jen v celkově malém počtu hráčů a bez možnosti střídání. Pokud chtěly získat více bodů, musely by přidat hlavně střelecky - jeden vstřelený gól je opravdu málo.

Tým Čebína s hráči ročníku 2004 se opět snažil, ale dnes neuspěl bodově v žádném zápase a jejich cíl probojovat se do finálového turnaje tak pomalu bere za své. 

 

Domácí Hosté Výsledek 
Medlánky  Čebín 1:0
Smutný    
Tišnov Tišnovsko 04 0:2
  Nakládal 2x  
Boskovice Medlánky 2:0
Marek, Alexa    
Čebín Tišnovsko 04 0:3
  Chytrý, Matěj J., Dřevěný J.  
Boskovice  Tišnov 5:1
Kocůrek, Krejsa, Boček, Alexa, Novotný Pivovarčík Matyáš  
Tišnovsko 04 Medlánky 1:0
Krajčo    
Čebín Tišnov 1:5
Doležel Merta 3x, Pivovarčík Matyáš 2x  
Tišnovsko 04 Boskovice 2:3
Dřevěný Jakub 2x Kocůrek 2x, Alexa  
Medlánky  Tišnov 0:0
     
Boskovice Čebín 6:2
Alexa 3x, Boček 2x, Fojt Doležel, Malý  

Turnaj č. 6 - Sobota 25.1.2014

Šestý turnaj vyhrály zcela zaslouženě Boskovice. Mohli se dnes opřít o výborného hráče Kocůrka, autora 4 gólů, ale hlavně skvělého strůjce hry. Konečně tak dokázaly přetavit tradičně výborný herní výkon v zisk pořádné porce bodů.

Kuřim pokračuje v solidních výkonech bez větších výkyvů, a získala tak do celkové tabulky 7 bodů. Cenná je výhra s zvláště s Nedvědicemi a po zásluze se tým Kuřimi po dnešním turnaji vyhoupl na 2.místo průběžné tabulky.

Trenéři Nedvědice jsou dnes zklamáni hlavně z výkonu mužstva, který měl daleko k týmovosti. Soupeři, které by tento vynikající mančaft měl bezproblémů přehrávat a vítězit, dnes ukázali daleko více bojovnosti a to rozhodovalo. Vše začalo už v prvním zápase, kdy po vedení 1:0 nad Kuřimí a další tutových šancích na vítězství naopak přišel obrat. Do konce turnaje už Nedvědice nevybředla z dnešní mizérie.

Adamov dnes se 3 body za 3 remízy opět doplatila na nízkou střeleckou produktivitu. Je schopen sehrát vyrovnanou partii s kýmkoliv včetně vedoucí Vrchoviny, ale stále se nedaří vyhrávat za 3 body.

Medlánky dnes byly výrazně oslabeny, vzhledem k nemocem a rodinným důvodům a tak nikdo nemohl očekávat jejich standardní výborné výkony. Oslabený tým se nicméně statečně rval a dokázal získat alespoň 2 body za remízy, zvláště v zápase s Nedvědicemi to nikdo nečekal.

 

Domácí Hosté Výsledek 
Kuřim  Nedvědice 2:1
     
Medlánky Boskovice 0:2
     
Kuřim  Adamov 0:0
     
Nedvědice Boskovice 1:2
     
Medlánky Adamov 1:1
     
Kuřim  Boskovice 1:4
     
Adamov Nedvědice 1:5
     
Kuřim  Medlánky 2:0
     
Boskovice Adamov 1:1
     
Nedvědice Medlánky 1:1
     

Turnaj č. 5 - Sobota 11.1.2014

Sobotním dnem jsme uzavřeli první polovinu Tišnovské zimní ligy.

Dnes opět suveréně vyhrála Vrchovina. Na jejich herní systém s jistou obranou, dirigovaný vynikajícím středopolařem Novotným a rychlými křídly nenašel dosud nikdo recept. Jediný bod dnes Vrchovina ztratila překvapivě s Adamovem, který postavil svůj výkon na perfektním obraném bloku. V průběžné tabulce má Vrchovina nedostižný náskok.

Domácímu Tišnovu se dnes dařilo. Šest bodů, aktivní skóre, probuzení střelce Lukáše Merty a výborný výkon v zápase s Vrchovinou by znamenaly skvělý výskedek. Bohužel tragický výkon v derby s Čebínem s obdrženou nešťastnou brankou v poslední minutě je kaňkou na jinak povedeném turnaji.

Právě Čebín po úvodní drtivé prohře s Vrchovinou nakonec získal solidních 5 bodů za výhru v derby s Tišnovem a dvěma remízami. Musíme ocenit týmový výkon a bojovnost mužstva, která se nevzdává, což dokumentuje, že všechny svoje góly vždy vstřelí v posledních 2-3 minutách zápasu.

Adamov doplácí na slabou střeleckou produktivitu, 2 góly za 8 zápasů je skutečně málo. V prvním zápase neproměnili penaltu a nastřelili ještě další 3 břevna. Mužstvo táhne Onda Kos, který nejen má skvělou střelu, ale výborně si plní i obranné úkoly.

Boskovice určitě dnes očekávali více, remízy s Čebínem a Adamovem a prohra ve vyrovnaném zápase s Tišnovem bohužel znamenaly pouze 2 body do průběžné tabulky a to je tento výborný tým málo.

 

Domácí Hosté Výsledek 
Adamov Boskovice 0:0
     
Vrchovina Čebín 8:0
Novotný 4x, Jícha 2x, Červenka, Dobrovolný    
Tišnov Adamov 3:0
Merta 2x, Nakládal    
Boskovice Čebín 1:1
Lokaj Krejsa  
Tišnov Vrchovina 1:3
Merta Jícha 2x, Novotný  
Čebín Adamov 1:1
Krejsa Prudík  
Boskovice Vrchovina 0:2
  Novotný, Jícha  
Čebín Tišnov 1:0
Doležal    
Adamov Vrchovina 0:0
     
Tišnov Boskovice 2:1
Koumar, Holub Boček  

Turnaj č. 4 - neděle 22.12.2013

Na čtvrtém turnaji opět dominovala Vrchovina, která získala plný počet bodů a nenachává nikoho na pochybách, kdo je největším favoritem soutěže. Skóre 11:1 hovoří za vše.

Medlánky, tentokrát v plné sestavě vybojovaly dnes druhé místo za 1 výhru a 2 remízy. Mužstvo těží z kompaktní obranné hry a výborného gólmana, v útoku je několik šikovných hráčů schopných efektivně zakončit. Střelecky mužstvo táhl hlavně útočník Tomáš Vavera.

Tišnovsko 04 o skóre dnes na třetím místě opět sázelo na výborný pohyb hráčů, maximální bojovnost, někdy až na hranici sebeobětování:-) . Po vyrovnaných zápasech může jen mrzet ztráta dvou bodů s Adamovem, kdy po úvodní brance nedokázalo vstřelit pojistku, naopak po standardní akci zbytečně inkasovalo.

Velká Bíteš ve svém třetím vystoupení dnes získala do celkové tabulky 4 body. Proti minulém turnaji zlepšila hlavně obrannou hru - zvlášť to bylo patrné v zápase s Vrchovinou. Jen útok se dnes nedokázal tolik prosadit. Soupeři si již dávají dobrý pozor na nejlepšího střelce Bíteše Smejkala a nenechávají mu tolik prostoru k zakončení.

Adamov dnes zahájil svoje účinkování v lize a trochu doplatil na úzký kádr s dvěma hráči ročníku 2005 na střídání. Zasloužený bod získali s Tišnovskem, kdy vynikajicí výkon podal kapitán Ondra Kos.

 

Domácí Hosté Výsledek 
Vrchovina Adamov 6:0
Dobrovolný 3x, Červenka 2x,Jícha 1x    
Tišnovsko 04 Medlánky 1:1
Vlach Buda  
Velká Bíteš Vrchovina 0:1
  Dobrovolný  
Adamov Medlánky 0:3
  Vavera 2x, Smutný  
Velká Bíteš Tišnovsko 04 0:1
  Dřevěný Jakub  
Medlánky Vrchovina 0:1
  Jícha  
Adamov Tišnovsko 04 1:1
Kos Jedlička  
Medlánky Velká Bíteš 1:1
Vavera Smejkal  
Vrchovina Tišnovsko 04 3:1
Červenka, Jícha,Dobrovolný Krajčo  
Velká Bíteš Adamov 2:0
Smejkal, Mencler    

Turnaj č. 3 - Neděle 15.12.2013

Výsledky

 

  Domácí Hosté Výsledek 
  Velká Bíteš Tišnov 0:0
Střelci      
  Nedvědice Boskovice 1:0
Střelci Humpola    
  Vrchovina Velká Bíteš 5:0
Střelci Jícha 2x, Červenka 2x, Novotný 1x    
  Tišnov Boskovice 1:1
Střelci Smolík Čejka  
  Vrchovina Nedvědice 3:3
Střelci Jícha 2x, Novotný Kubík 2x, Pivovarčík Marek 1  
  Boskovice Velká Bíteš 3:0
Střelci Bohatec, Čejka, Krejsta    
  Tišnov Nedvědice 0:3
Střelci   Kubík 1x, Pivovarčík Marek 2x  
  Boskovice Vrchovina 0:3
Střelci   Jícha, Červenka, Novotný  
  Velká Bíteš Nedvědice 4:2
Střelci Dobrovolný, Duraj, Smejkal, Oršoš Kubík, Pivovarčík Marek  
  Vrchovina Tišnov 3:1
Střelci Jícha 2x, Novotný Merta  

Turnaj č. 2 - Neděle 24.11.

Druhý hrací den se představily 3 nová mužstva - Medlánky, Vrchovina a Nedvědice, spolu s Kuřimí a Čebínem, pro které to bylo tedy již druhé vystoupení. Znovu se potvrdilo, že liga bude maximálně vyrovnaná a tým, který jeden zápas vysoko prohraje, další utkání může opačným výsledkem vysoko vyhrát. Bude rozhodovat každý bod a doslova každý gól. Zimní liga tak bude napínavá až do konce a to je jenom dobře.

Kuřim vyhrála dnešní turnaj se 3 vítězstvími po stabilních a vyrovnaných výkonech, což bylo rozhodující. První dnešní zápas sice začali debaklem 0-5 od Vrchoviny, ale nenechali se rozhodit a další 3 zápasy dovedli svojí trpělivou hrou bezpečně k vítězstvím. Za zmínku stojí střelecký koncert v zápase s Medlánkami, kdy opět úřadovalo hlavně střelecké duo Hégr, Tomíček. Velkou pochavlu zaslouží brankář Fanda Vlček, jehož některé zákroky byly opravdu famózní, neváhal například předvést ukázkovou robinzonádu, kdy vyškrábl míč letící do šibenice.

Vrchovina vstoupila do zimní ligy skvělým výkonem a vysokým vítězstvím nad Kuřimí, ale v dalších zápasech poznala, že každý zápas je jiný a soupeři jim nedají nic zadarmo. Vrchovina se prezentovala nejfotbalovejším dojmem, hráči o sobě perfektně vědí, dokáží si přesně nahrát a přejít do rychlé kombinace a smrtících brejků. Jejich středopolář Novotný hraje s velkým přehledem a dokáže číst hru a rozdávat přihrávky na rychlé útočníky schopné tvrdě zakončit nebo naopak vyšachovat obranu překvapivou nahrávkou.

Nedvědice se prezentovala vynikajícím výkonem a zvláště v nejkvalitnějším dnešním zápase s Vrchovinou se jejich hráči doslova překonávali. Nepovedlo se jim výsledkově jen derby s Kuřimí. Naopak si spravili chuť vysokým vítězstvím v posledním zápase s Medlánkami. Pochvalu zaslouží ofenzivní duo bratří Pivovarčíků, obranné duo Kubík, Humpola a gólman Kolbábek, který se zapsal i do střelecké listiny.

Medlánky třetí tým z minulého ročníku dnes trochu doplatil na úzký kádr, pouze s 5 hráči do pole museli hrát bez střídání, někdy dokonce jen ve 4 lidech po zranění hráče v poli a jeho ošetřování. I přes debakl s Kuřimí se hráči v dalším zápase vzepjali a dokázali porazit silnou Vrchovinu, a postarali se tak o největší překvapení dne.

Čebín dnes sice nebodoval, ale hráči převážně ročníku 2004 maximálně bojovali a sehráli víceméně vyrovnané zápasy, které se rozhodovaly v koncích utkání, bohužel v jejich neprospěch.

 

Domácí Hosté Výsledek 
Čebín Nedvědice 2:3
Doležal, Zeman Pivovarčík Marek 2x, Pivovarčík Matyáš 1x  
Kuřim  Vrchovina 0:5
  Červenka 3x, Bonaventura, Hudec  
Medlánky Čebín 3:0
Smutný 2x, Buda    
Nedvědice Vrchovina 1:1
Pivovarčík Marek 1x Dobrovolný  
Medlánky Kuřim 0:7
  Tomíček 3x, Hégr 2x, Vít, Váša  
Vrchovina Čebín 5:2
Novotný 3x, Dobrovolný 2x Lutonský, Hamřík  
Nedvědice Kuřim 1:3
Pivovarčík Matyáš Hégr 3x  
Vrchovina Medlánky 1:2
Novotný Vavera, Buda  
Čebín Kuřim 0:2
  Hégr, Tomíček  
Medlánky Nedvědice 0:5
 

Pivovarčík Marek 3x, Dřevěný Jakub 1x, Kolbábek 1x

 

Turnaj č. 1 - Neděle 10.11.2013

První hrací den se představilo 5 mužstev a k vidění byl fotbal výborné úrovně. Zvlášť s přihlédnutím k faktu, že halová sezóna teprve začíná a řada hráčů má problém přejít z trávy do haly. Zde je fotbal výrazně rychlejší, je jiný odskok míče a jiná prostorová orientace apod. I přesto bylo tempo a dovednosti hráčů na velmi vysoké úrovni.

První turnaj vyhrálo a do čela tabulky se dostalo Tišnovsko 04. Regionální výběr ročníku 2004, 2005 a výškově nejmenší tým soutěže, těžil hlavně z výborného a dynamického pohybu hráčů na hřišti, organizované obrany v čele s výborným gólmanem. V neposlední řadě měli potřebné štestíčko, které je opustilo až v posledním zápase s Čebínem, kdy neproměnili 4 tutovky a naopak sami inkasovali dost nešťastné góly. Vrcholem všeho byl gól čebínského brankáře, který napálil balón od své branky a ten vysokým obloukem skončil v bráně.

Druhé místo zatím jen díky horšímu vzájemnému zápasu drží silný tým Velké Bíteše, který těžil hlavně z výškové převahy první pětice. Zvláště střelecky zazářil obr v útoku Milan Smejkal, autor 5 gólů.

Kuřim po překvapivé prohře v prvním utkání se rychle adaptovala na halové podmínky a sehrála více než vyrovnané zápasy. O výhru v posledním zápase vynikající úrovně s Boskovicemi je připravila až nastřelená tyč v posledních sekundách. Pochvalu zaslouží útok v podání dua Hégr - Tomíček, která obstarala 5 gólů ze 6.

Boskovice dle názoru mnohých předvedla nejfotbalovější výkon, hráči jsou individuálně výborně vybaveni, perfektně čtou hru a předvádějí oku lahodící kombinace. Bohužel občasná okénka v její obraně soupeři nemilosrdně trestali a to v krátkém zápasovém čase turnaje může rozhodovat. Střelecky se prosadily hlavně hráči Boček - Čejka.

Mužstvo Čebína podalo snaživý výkon, doplatilo však na užší kádr. Až po stažení sestavy v posledním zápase byla jejich bojovnost odměněna a poněkud překvapivě vzhledem k předchozímu vývoji turnaje zdolali dosud neporažené Tišnovsko 04. Nejlepším hráčem byl Adam Hamřík, autor 3 gólů.

Opět se potvrdilo, že tak jako minulý rok bude liga velmi vyrovnaná a ze zkušenosti víme, že každý turnaj je jiný a mužstvo, které jednou zazáří, druhý turnaj je schopno kompletně prohrát.

Důležitější než výsledky je však pozitivní předvedená hra všech mužstev, která nejednou vyvolala potlesk slušně zaplněných tribun.

 

Domácí Hosté Výsledek
Kuřim Tišnovsko 04 0 : 2
  Rozmahel, Dřevěný Jakub  
Boskovice FC Velká Bíteš 1 : 2
Boček Duraj, Smejkal  
Čebín Kuřim 0 : 3
  Tomíček 2, Hégr  
Tišnovsko 04 Velká Bíteš 1 : 0
Farkaš    
Čebín Boskovice 1 : 2
Hamřík Kocůrek, Lokaj  
Velká Bíteš Kuřim 2 : 1
Tvrdoň, Smejkal Tomíček  
Tišnovsko 04 Boskovice 2 : 1
Pivovarčík Matyáš, Pivovarčík Marek Čejka  
Velká Bíteš Čebín 6 : 0
Smejkal 3, Pavlíček 2, Fojtík    
Kuřim Boskovice 2 : 2
Al-Dury, Hégr Čejka, Boček  
Čebín Tišnovsko 04 3 : 2
Ščasný, Hamřík 2 Sláma, Pivovarčík Marek